• Ваш кошик пустий!

Фарбопульти

Порівняти товари (0)

Фарбопульт Black&Decker HVLP200 для точного фарбування 300 Вт, ємність 1180 мл Фарбопульт Black&Decker HVLP200 для точного фарбування 300 Вт, ємність 1180 мл 2
Фарбопульт Black&Decker HVLP200 для точного фарбування 300 Вт, ємність 1180 мл

До вашої уваги представлений новий компактний інструмент, що виконує широкий спектр фарбувальних опе..

3,356.00 грн.

3,356.00 грн.

Фарбопульт Black&Decker HVLP400 для точного фарбування 350 Вт, ємність 1180 мл Фарбопульт Black&Decker HVLP400 для точного фарбування 350 Вт, ємність 1180 мл 2
Фарбопульт Black&Decker HVLP400 для точного фарбування 350 Вт, ємність 1180 мл

Пропонуємо вашій увазі новинку нашого інтернет-магазину - фарбопульт Black & Decker HVLP400, роз..

4,718.00 грн.

4,718.00 грн.

1 — 2 із 2 (1 Сторінок)

Фарбопульти

Як вибрати та купити фарбопульт для дому та професійних робіт

Раніше, коли потрібно було щось пофарбувати, ми використовували винятково валики або пензлики різного розміру. Але вони підійдуть не для всього. Сьогодні – любителі та професіонали радять купити фарбопульт для різноманітних фарбувальних робіт. Цей пристрій незамінний як на будівництві, так і в домашньому використанні. Краскопульт також часто використовують в автомайстернях. Розберімось в особливостях конструкції та функціонуванні пристрою перед тим, як купити недорогий фарбопульт для дачі або вибрати професійну модель для серйозніших робіт.

Конструкція та функціональні особливості фарбопульта

Здавалося б, при широкому асортименті представлених моделей, зазначених характеристиках та ін. підібрати та купити фарбопульти буде досить легко. Але перед покупкою варто вивчити особливості пристрою, щоб підібрати оптимальний варіант, який легко впорається з поставленими завданнями. Нещодавно на ринку можна було знайти тільки пневматичні та прості механічні вироби. Але зараз за доступною ціною можна купити електричні фарбопульти. Останні також відрізняються між собою за форм-фактором та принципом дії. Тому розпочати вибір фарбопульта варто лише тоді, коли точно відомі особливості робіт.

Варто виділити такі види електричних фарбопультів:

  1. Безповітряні. Основні складові фарбопульта: сопло, циліндр, клапан, електромагніт, поршень і планка, що коливається. Виходить безперервна подача фарби, оскільки поршень робить велику кількість ходів і коливань в секунду. Ви не отримаєте дуже дрібні краплі фарбувальної рідини. Основними перевагами такого пристрою є доступна ціна, компактність, невибагливість у використанні. Такий фарбопульт недорогий і для домашніх робіт підходить чудово.
  2. Повітряні. Своєрідний гібрид пневматичного та електричного обладнання. Функціонує завдяки нагнітанню тиску у відсік із фарбою. Вона ж по трубці проходить і розпорошується через сопло. Цей фарбопульт можна використовувати для різних видів лакофарбової продукції.
  3. Малярні станції. Складаються з насоса для фарби та пістолета. Це професійні пристрої, що відрізняються великими габаритами. Оснащені насосом та потужним електродвигуном. Окремий фарбопульт фарбує. Фарба подається із відра або спеціального резервуара з комплекту. Пристрій можна налаштовувати, відштовхуючись від виду фарби та особливостей роботи.

Також варто врахувати такі особливості фарбопульта, перш ніж купити пристрій:

  • Місткість бака. У ручних моделях переважно бак кріпиться на пістолет. Оскільки ми тримаємо його в руці, місткість не може бути занадто великою (до 1- 1,5 літра). У моделях підлогових більший бак. Замість нього може бути передбачене місце під ємність із фарбою. Від місткості бака залежить тривалість роботи на одній заправці.
  • Продуктивність. Цей показник впливає на якість та швидкість роботи. Недорогі моделі домашнього використання видають близько 0,5 л/хв. Настільні професійні малярські станції – понад 2 л/хв.
  • Матеріал резервуара. Цей показник визначає якість роботи та довговічність інструмента. У професійних та недорогих пристроях корпус майже завжди пластиковий. Відмінно, якщо є металева голка.
  • Подовжувач пістолета. Цей пристрій допоможе дістатися до всіх важкодоступних місць. Фарбувати стелю також буде набагато зручніше.
  • Розмір сопла. Цей показник залежить від характеру рідини, що розпорошується. Для стандартних фарб підійде діаметр сопла 1,3 мм, 2,8 мм – для ґрунтовок, а 1,6 мм – для акрилових фарб.
  • Тип фарби. В основному фарбопульт може розпорошувати різні рідини, але є моделі, призначені для роботи тільки з водорозчинними фарбами.

Перед тим як купити якісний фарбопульт, ознайомтеся з його характеристиками.

Переваги роботи з фарбопультом

Переваг використання фарбопульта є безліч:

  1. Наносити фарбу можна тонким, рівномірним шаром, без потьоків і розводів.
  2. Істотна економія фарби. Оскільки фарбування відбувається тонким шаром, поверхня зафарбовується легко, без пробілів.
  3. Швидкість фарбування значно зростає. Ви зможете швидко пофарбувати стіни, стелю, зафарбувати окремі елементи меблів, обробити потрібні деталі автомобіля за лічені хвилини.
  4. Простота у використанні. Впоратися з фарбопультом може кожен, навіть якщо це професійна настільна або підлогова станція. Ергономічний дизайн та просте управління гарантують зручність у роботі.
  5. Обробка важкодоступних ділянок. З фарбопультом пофарбувати стелю або інші проблемні зони набагато простіше, ніж звичайним валиком або пензлем.

Заходьте на наш сайт, вибирайте модель фарбопульта для домашнього використання або професійну станцію.

Інтернет магазин спецодягу Абразив © всі права захищені

Перезвоните мне