• Ваш кошик пустий!

Захисні маски, напівмаски

Порівняти товари (0)

Захисна напівмаска 3М серії 6000 Захисна напівмаска 3М серії 6000 2
Захисна напівмаска 3М серії 6000

ПРИЗНАЧЕННЯ:Напівмаска 3М серії 6000 багаторазового використання. Напівмаска серії 6000 3М забезпечу..

906.00 грн.

906.00 грн.

Захисна напівмаска 3М серії 6500 Захисна напівмаска 3М серії 6500 2
Захисна напівмаска 3М серії 6500

Стійка до зносу і комфортна напівмаска 3M ™ серії 6500 призначена для роботи в самих складних виробн..

1,402.00 грн.

1,402.00 грн.

Захисна напівмаска 3М серії 7500 Захисна напівмаска 3М серії 7500 2
Захисна напівмаска 3М серії 7500

ПРИЗНАЧЕННЯ:Напівмаска серії 7500 3М багаторазового використання – нові напівмаски, що відрізняються..

1,660.00 грн.

1,660.00 грн.

Захисна напівмаска респіратор РПА-ДЄ Захисна напівмаска респіратор РПА-ДЄ 2
Захисна напівмаска респіратор РПА-ДЄ

Напівмаска респіратор багаторазового застосування зі змінними фільтрами. Високий степінь захисту від..

237.54 грн.

237.54 грн.

Маска повнолицева Delta Plus M9300 Rotor Galaxy Маска повнолицева Delta Plus M9300 Rotor Galaxy 2
Маска повнолицева Delta Plus M9300 Rotor Galaxy

Повна маска для обличчя з силікону. Інноваційна система підключення Rotor® дозволяє однією рукою нал..

4,889.00 грн.

4,889.00 грн.

Напівмаска захисна Sizam Promask M 7500 (35080) Напівмаска захисна Sizam Promask M 7500 (35080) 2
Напівмаска захисна Sizam Promask M 7500 (35080)

Напівмаска Sizam Promask M7500 призначена для захисту від газів і парів. Зручна конструкція доз..

600.00 грн.

600.00 грн.

Напівмаска захисна Sizam Promask M6200 (35024) Напівмаска захисна Sizam Promask M6200 (35024) 2
Напівмаска захисна Sizam Promask M6200 (35024)

Напівмаска Sizam Promask призначена для захисту від газів і парів. Зручна конструкція дозволяє носит..

368.00 грн.

368.00 грн.

Повна маска 3М серії 6000 Повна маска 3М серії 6000 2
Повна маска 3М серії 6000

Панорамні маски серії 3М 6000 (6700, 6800, 6900)Дуже легка повна маска серії 3М 6000 має широке поле..

5,999.00 грн.

5,999.00 грн.

Повна маска Delta Plus M8200 MERCURE Повна маска Delta Plus M8200 MERCURE 2
Повна маска Delta Plus M8200 MERCURE

Кріплення на голові регульованою системою швидкого кріплення з п'ятьма ременями резиновими. У маски ..

3,521.00 грн.

3,521.00 грн.

1 — 9 із 9 (1 Сторінок)

Захисні маски, напівмаски

Захисні маски – безпека органів дихання на виробництві та у побуті

Захисні маски використовуються при виконанні робіт в автомайстернях, на підприємствах, заводах, де працівники постійно контактують з різними хімічними елементами, добривами для внесення у ґрунт, промисловим пилом, металевими часточками, фарбами та парами розчинників. Контакт з цими речовинами без спеціального захисту призводить до отруєнь, подразнень дихальних органів та слизової оболонки, а якщо він триває досить довго, можливі й серйозніші ускладнення. В умовах впливу шкідливого виробничого фактора повинні використовуватися захисні маски. Це зумовлено відповідними нормативними актами. Хоча вони не завжди виконуються, а якщо і виконуються, то не у повному обсязі, а це призводить до появи певних проблем зі здоров’ям у працівників. І відбувається це через неправильно підібрані засоби захисту. 

Щоб не наробити помилок, потрібно розібратися з деякими моментами. Отже, захисні маски для обличчя та органів дихання виконуються у вигляді:

  • напівмаски;
  • маски для всього обличчя.

Напівмаски належать до категорії багаторазових, але їхній робочий ресурс складає 50 годин. Далі потрібно змінювати фільтр. У такому захисті варто працювати на вулиці або у приміщенні з гарною вентиляцією. Коли ж цех погано провітрюється, знадобляться захисні маски на все лице.

Вибір захисної маски – основні критерії та поради

Обираючи певну модель, варто звертати увагу на кілька параметрів:

  1. Вагу. Ми пропонуємо промислові захисні маски. Вони мають вагу до 250 г і використовуються при концентрації пилу у повітрі до 200 мг/м³.
  2. Спротив при диханні. Для виготовлення респіраторів застосовуються сучасні матеріали, які дають незначний опір диханню.
  3. Середовище використання та речовини на виробництві (їхню концентрацію, насиченість запаху). Якщо у приміщенні підвищена концентрація аерозолів краще використовувати захисну маску для лиця, що повністю його закриває. Якщо пилу небагато, можна замовити інші види респіраторів, зокрема, напівмаски. Вони закривають обличчя від підборіддя до носа, легкі та, головне, забезпечують гарну видимість робочої зони.

Ціна захисної маски не повинна бути вирішальним показником для покупки. Бо ж надійність та безпека важливіша за економічну вигоду.

Моделі для захисту усього обличчя мають лінзи з полікарбонату, міцного та стійкого до помутніння в умовах інтенсивного випаровування. У них, зазвичай, є змінні клапани та фільтри. Вони затримують навіть аерозольну мікроскопічну суспензію. Але варто зважати на коефіцієнт захисту. Він залежить від:

  • ефективності затримання часток матеріалом, який їх фільтрує, – його властивостей, швидкості руху повітря, розміру часток;
  • щільності прилягання захисної маски до обличчя. 

Недостатній рівень захисту зазвичай зумовлений нещільним приляганням респіратора до обличчя. Проміжки виникають через невідповідність форми і розмірів лицьової частини захисної маски відносно обличчя, а також через неправильне одягання чи «сповзання» її під час роботи. Аби всього цього уникнути варто враховувати, що існують респіратори різних розмірів – S-L або з іншим маркуванням, залежно від виробника. Зазвичай градація складає 3 розміри.

Найкраща ситуація, коли засоби індивідуального захисту купують з попередньою приміркою. Тоді як замовити захисну маску в інтернет-магазині? Аби не помилитися з розміром потрібно виміряти відстань від найнижчої точки на підборідді до найнижчого заглиблення на переніссі. Якщо отримана цифра більша за 115 мм, знадобиться найбільша захисна маска (L або найбільший показник з тієї градації, яку вказує виробник). При показниках від 110 до 115 мм оптимальний середній розмір, до 109 мм – найменший. Модель правильного розміру не давить на обличчя, але щільно закриває рот, ніс та підборіддя.

Класи захисту респіраторів та їхнє призначення

Різні види та класи захисних масок – важлива тема, не лише для працівників шкідливих виробництв, власників підприємств чи відповідальних за техніку безпеки осіб, а й для домашніх майстрів. Бо ж захисна маска може знадобитися й при виконанні побутових робіт – внесенні мінеральних добрив у ґрунт чи фарбуванні якоїсь поверхні. У такому випадку буде достатньо напівмаски із захистом класу FFP1. Вона фільтрує до 80% частинок, що містяться у повітрі. Така захисна маска використовується при роботі з нетоксичним пилом, на будівництві, при обробці дерева, добре захищає від часток цементу, вугілля, металевих ошурок та подібних великих вкраплень пилу. Їхня особливість у наявності байонетних фіксаторів. Завдяки їм фільтри замінюються дуже швидко. 

Якщо на підприємстві погана вентиляція та значна запиленість, краще обирати захисні маски з класом FFP2. Вони очищають до 94% забруднень. Фільтрують дрібнодисперсні та рідкі аерозолі. Такі захисні маски використовуються при роботі з пилом середньої токсичності, пилом твердої деревини, при електрозварюванні, уловлюють рідкі аерозолі на основі води та масла. 

Для особливо небезпечних зон, де зберігаються хімікати, необхідні моделі, що повністю закривають обличчя. У них широка прозора верхня частина. Під ними можна носити окуляри, що важливо для людей, у яких є певні проблеми із зором. Такі захисні маски мають пластичні наголовники, завдяки чому вони підходять людям із різною формою голови та лиця. Зазвичай їхній клас захисту FFP3. Вони очищають до 99% домішок. Захисні маски класу FFP3 призначені для роботи з дрібнодисперсними твердими та рідкими аерозолями, токсичним пилом, азбестом, радіоактивним пилом, уловлюють спори плісняви. 

Якість респіратора кожен працівник може перевірити самостійно. Для цього потрібно закрити отвори фільтрів чи клапану руками, а краще рушником або тканиною, зробити вдих чи видих та затримати повітря на кілька секунд. Якщо дихати нічим, модель відповідає стандартам. Якщо дихати все ж є чим, спробуйте краще придавити маску до носа та підборіддя. Коли й це не допомагає, захисна маска має неправильний розмір або ж неякісно виготовлена.

Фільтрувальні та ізолюючі захисні маски

За принципом функціонування захисні маски можна поділити на фільтруючі та ізолюючі. Перші не потребують спеціального техобслуговування, не перешкоджають рухам людини, що її носить. Вони компактні, мають різний зовнішній вигляд та обладнані різними фільтрами. Якщо у приміщенні менш як 20% кисню, потрібні інші види захисних масок. А саме ізолюючі. Вони не допускають контакту з середовищем, для них не важливо який склад домішок у повітрі. Ізолюючі захисні маски призначені для робіт у шахтах та кар’єрах. Фільтруючі – для робіт з інсектицидами, пестицидами та іншими хімікатами. 

Аби купити захисну маску правильно, потрібно оцінити її конструкцію. У фільтруючих моделей основними компонентами являються:

  • лицьові фільтри;
  • носові фіксатори;
  • дихальні клапани.

Фільтруючі захисні маски поділяються на одноразові та багаторазові. Перші захищають органи дихання від великих частинок, а також від вірусів, що передаються повітряно-крапельним шляхом. Багаторазові маски для обличчя не пропускають вугільний, металургійний, рудний та навіть тютюновий пил. Існують також моделі з комбінованими пристроями, які здатні захистити органи дихання від десятків різних небезпечних речовин.

Захисні маски ЗМ – специфіка лінійки

Окремо варто відзначити захисні маски 3М. Це лінійка фільтруючих повних та напівмасок, призначених для комплексного захисту від токсичних аерозолів, паро- та газоподібного середовища. Вони мають різні властивості залежно від конструкції та призначення. Комплектуються змінними фільтрами – одним чи двома. Залежно від моделі, на захисну маску 3М можуть встановлюватися знімні протипилові фільтри, які окремо використовуються для аерозолів та газів. Є версії з вбудованими клапанами для комплексного захисту у фарбувальних цехах та місцях, де для людей є певна небезпека – наявні мікроскопічні частинки чи летючі пари. У виробництві захисних масок 3М використовують технології, які забезпечують вентиляцію внутрішнього простору, а отже – свободу дихання та запобігають утворенню конденсату і запотіванню шкіри.

Усі захисні маски, запропоновані у каталозі, можна замовити з доставкою. Вони у наявності, тому транспортування здійснюється швидко. Дата поставки залежить лишень від місця отримання. Тому враховуйте, що знаходяться захисні маски у Львові. У будь-якому випадку замовлення отримаєте за кілька днів.

Інтернет магазин спецодягу Абразив © всі права захищені

Перезвоните мне