• Ваш кошик пустий!

Бахіли одноразові

Порівняти товари (0)

Бахіли Delta Plus SURCHPE поліетиленові Бахіли Delta Plus SURCHPE поліетиленові 2
Бахіли Delta Plus SURCHPE поліетиленові

Матеріал - поліетилен. Колір - блакитний. Упаковка - 50 пар. Ціна за упаковку...

120.00 грн.

120.00 грн.

Бахіли Delta Plus SURCHPLUS, поліпропіленові з посиленою підошвою Бахіли Delta Plus SURCHPLUS, поліпропіленові з посиленою підошвою 2
Бахіли Delta Plus SURCHPLUS, поліпропіленові з посиленою підошвою

Бахіли SURCHPLUS, поліпропіленові з посиленою підошвою Нетканий поліпропілен (40 u). Легка п..

11.26 грн.

11.26 грн.

Бахіли Delta Plus SURCHPO, поліпропіленові Бахіли Delta Plus SURCHPO, поліпропіленові 2
Бахіли Delta Plus SURCHPO, поліпропіленові

Бахіли SURCHPO, поліпропіленовіНетканий поліпропілен 40г/м2.Упаковка - 50 пар.Ціна за упаковку...

358.00 грн.

358.00 грн.

Бахіли Delta Plus SURCHSPBL поліпропіленові усилені Бахіли Delta Plus SURCHSPBL поліпропіленові усилені 2
Бахіли Delta Plus SURCHSPBL поліпропіленові усилені

Бахіли SURCHSPBL, поліпропіленові усиленіРозмір: універсальний.Високоміцна підошва. Нетканий поліпро..

16.80 грн.

16.80 грн.

Одноразові бахіли Portwest D340 Одноразові бахіли Portwest D340 2
Одноразові бахіли Portwest D340

Бахіли одноразовоговикористання ідеально підійдуть для приміщень в яких потрібно дотримуватисьсаніта..

120.00 грн.

120.00 грн.

1 — 5 із 5 (1 Сторінок)

Бахіли одноразові

Бахіли – простий і ефективний захист від забруднень та інфекцій

Замовити одноразові бахіли в Києві або Львові просто: потрібно тільки визначитися, які з них більше підходять для умов, в яких будуть застосовуватися. Вони займають окрему нішу в інтернет-магазині Abrazyv. У них різне призначення, хоча і є зовнішня схожість. Відмінність полягає в нетипових характеристиках, які актуальні для різних виробничих процесів або медичних установ. У нас можна купити бахіли в Києві оптом. А великий запас товару дозволяє виконувати замовлення максимально швидко.

Особливості виробництва та призначення різних типів бахіл

Бахіли – це чохли для ніг, функція яких полягає в тому, щоб захищати приміщення від попадання інфекцій разом з вуличним брудом, пилом і снігом. Їх просять одягнути в різних установах, пропонуючи купити пару прямо в холі, надаючи безкоштовно і попутно пояснюючи, як їх правильно носити.

Бахіли виробляються з різних матеріалів. Яка б сировина для них не використовувалася, головна умова – захист від мікробів, цілісність виробу і хороша фіксація на ногах. У нас ви можете купити бахіли з поліетилену низького тиску (ПНТ), поліетилену високого тиску (ПВТ) і хлорованого поліетилену. ПНТ стійкий до пошкоджень завдяки сильному молекулярному зв'язку. Він практично не піддається впливу вологи і перепадам температур. Вироби з ПНТ підходять для застосування в будь-яких умовах.

Бахіли з ПВТ прості у виробництві. Ціна на них низька, але і міцність також невелика. Бахіли з хлорованого поліетилену мають рельєфну, шорстку текстуру. Вони гарні для приміщень з вологою підлогою і з високою можливістю скупчення конденсату. Особлива категорія – це бахіли з поліестеру – міцного матеріалу з переважанням синтетичних волокон. Вироби з такої сировини довговічні, а тому їхнє призначення вже більш специфічне.

Про те, де потрібно носити бахіли

Купити бахіли в Києві – це хороше рішення для захисту від інфекцій, спрощення прибирання в різних установах:

  1. Медичних. Це можуть бути поліклініки, стоматологічні кабінети, пологові будинки, лікарні, санаторії, лабораторії.
  2. Місця з великим короткочасним потоком людей. Як, наприклад, галереї, виставки.
  3. Навчальні заклади – приватні курси, школи або садки.
  4. Заклади спортивного профілю – басейни, фітнес або спортклуби, боулінг-зали.
  5. Виробничі приміщення. Фабрики і заводи, де є вимоги до гігієнічного захисту при відвідуванні цехів.

Бахіли можна надягати вручну або за допомогою спеціального апарату. Його можна придбати туди, де є великий потік відвідувачів і не можна створювати черг. Такі агрегати спрощують процес надягання бахіл і значно його прискорюють. Дивно, але прилад, що робить такі маніпуляції, збільшує частоту їхнього використання саме завдяки прискоренню процесу надягання, який займає всього кілька секунд.

У нас можна купити бахіли в універсальному розмірі. Вони підходять для взуття будь-якого розміру і типу завдяки гумці, що фіксує їх у верхній частині. Одноразові поліетиленові бахіли з гладкою поверхнею використовують в будь-якій сфері, оскільки у них низька ціна, і вони доступні у великих кількостях. Їх також можна купити у нас. Текстуровані поліетиленові вироби тонші в порівнянні з попереднім варіантом. Ціна бахіл з такої сировини нижча, зате вони можуть застосовуватися в приміщеннях, де є волога підлога, наприклад, в басейнах. Хоча і для медичних установ вони також підійдуть, особливо в міжсезоння, коли на вулиці мокро і брудно.

У нас також можна придбати бахіли в Києві з посиленою підошвою. Це вироби з підвищеними вимогами, спеціального призначення. Вони захищають від бруду та інфекцій, а ще мають підвищену щільність. Та й за відчуттями здається, що такі бахіли важчі за звичайні одноразові. Міцніші моделі застосовуються на підприємствах харчового, фармацевтичного та хімічного напрямку. Вони актуальні для спеціалізованих дитячих і медичних установ. Такі бахіли можна пропонувати відвідувачам масштабних виставок та інших заходів з великим потоком людей. Проте, ці товари все ж є одноразовими. Перед виходом на вулицю їх потрібно викинути у відро для сміття, бо повторному застосуванню не підлягають.

Не основні, але важливі функції бахіл

Бахіли захищають навколишнє середовище і людей від інфекцій і патогенних мікробів, що знаходяться в медичних установах. Адже після їхнього відвідування можна мікроби принести додому. Одноразові бахіли викидаються в сміття при виході з будівлі, і ланцюжок можливого поширення патогенів переривається.

Ще один важливий плюс таких виробів – захист самого взуття. Підлогу в медичних установах, на виробництвах фармацевтичного та хімічного профілю, в лабораторіях часто обробляють агресивними речовинами. Вони вбивають бактерії, але і здатні зіпсувати взуття.

Дану ситуацію спрощує носіння бахіл. Для відвідування деяких історичних об'єктів вони також бажані. Чохли на взутті відвідувачів захищають від руйнувань і забруднень. Але головне призначення бахіл – медичне. Вони обов'язкові в операційних, пологових залах, палатах інтенсивної терапії.

Інтернет-магазин Abrazyv займається продажем різних одноразових бахіл за типом і призначенням. Вони підходять для медичних, навчальних закладів, виробничих приміщень, виставкових залів і будівель спортивного профілю. Якщо вам цікаво, де купити бахіли в Києві оптом, визначайтеся з необхідною кількістю такого товару і оформляйте замовлення на нашому сайті. Те ж стосується і інших міст. Доставка можлива в будь-яку точку України, неважливо, де ви проживаєте: в Харкові або маленькому районному центрі.

Інтернет магазин спецодягу Абразив © всі права захищені

Перезвоните мне