• Ваш кошик пустий!

Снігоприбирачі

Порівняти товари (0)

Снігоприбирач ALPINA AS45E Снігоприбирач ALPINA AS45E 2
Снігоприбирач ALPINA AS45E

Потужний електричний двигунРухається вперед за допомогою обертання власного обгумованого шнека, який..

6,538.00 грн.

6,538.00 грн.

Снігоприбирач STIGA 1371PRO Снігоприбирач STIGA 1371PRO 2
Снігоприбирач STIGA 1371PRO

..

93,684.00 грн.

93,684.00 грн.

Снігоприбирач STIGA 1581PRO Снігоприбирач STIGA 1581PRO 2
Снігоприбирач STIGA 1581PRO

Снігоприбиральник Stiga 1581 PRO найпотужніший з лінійки снігоприбиральної техніки Stiga. Схожий за ..

108,263.00 грн.

108,263.00 грн.

Снігоприбирач STIGA Cube Снігоприбирач STIGA Cube 2
Снігоприбирач STIGA Cube

Новий надійний бензиновий двигун виробництва GGP SM70, з чудовими робочими характеристиками. Одноруч..

12,206.53 грн.

12,206.53 грн.

Снігоприбирач STIGA Electric45 Снігоприбирач STIGA Electric45 2
Снігоприбирач STIGA Electric45

Потужний електричний двигун.Рухається вперед за допомогою обертання вл=асного обгумованого шнека, як..

2,897.39 грн.

2,897.39 грн.

Снігоприбирач STIGA Flake Снігоприбирач STIGA Flake 2
Снігоприбирач STIGA Flake

Потужний і надійний двигун Briggs & Stratton серії Snow, спеціально розроблений для умов зимової..

50,839.36 грн.

50,839.36 грн.

Снігоприбирач STIGA Fox Снігоприбирач STIGA Fox 2
Снігоприбирач STIGA Fox

    ● потужний і надійний бензиновий двигун Briggs & Stratton серії Snow, сп..

32,169.50 грн.

32,169.50 грн.

Снігоприбирач STIGA Power Снігоприбирач STIGA Power 2
Снігоприбирач STIGA Power

Потужний і надійний двигун Briggs & Stratton серії Snow, спеціально розроблений для умов зимової..

84,911.00 грн.

84,911.00 грн.

Снігоприбирач STIGA PrismaBasic Снігоприбирач STIGA PrismaBasic 2
Снігоприбирач STIGA PrismaBasic

Потужний і надійний бензиновий двигун Briggs & Stratton серії Snow, спеціально розроблений для у..

19,543.70 грн.

19,543.70 грн.

Снігоприбирач-лопата Alpina AS31E Снігоприбирач-лопата Alpina AS31E 2
Снігоприбирач-лопата Alpina AS31E

Електричний снігоприбирач-лопата ALPINA AS31E - зручна в роботі, легка і компактна машина.Призн..

4,999.18 грн.

4,999.18 грн.

Снігоприбирач STIGA 1171HST Снігоприбирач STIGA 1171HST 2
Снігоприбирач STIGA 1171HST

Потужний двигун Briggs & Stratton серії 1450SnowMax, призначений для зимової експлуатації, здатн..

0.00 грн.

0.00 грн.

Снігоприбирач STIGA 1381HST Снігоприбирач STIGA 1381HST 2
Снігоприбирач STIGA 1381HST

..

0.00 грн.

0.00 грн.

Снігоприбирач STIGA Blizzard Снігоприбирач STIGA Blizzard 2
Снігоприбирач STIGA Blizzard

● чудовий помічник легко впорається із засніженими ділянками за короткий час;● потужний двигун B &am..

0.00 грн.

0.00 грн.

Снігоприбирач STIGA Electric31 Снігоприбирач STIGA Electric31 2
Снігоприбирач STIGA Electric31

Електричний снігоприбирач-лопата STIGA Electric31 - зручна в роботі, легка і компактна машина. ..

0.00 грн.

0.00 грн.

Снігоприбирач STIGA Prisma Снігоприбирач STIGA Prisma 2
Снігоприбирач STIGA Prisma

    ● потужний і надійний бензиновий двигун Briggs & Stratton серії Snow, сп..

0.00 грн.

0.00 грн.

Снігоприбирач STIGA Rex Снігоприбирач STIGA Rex 2
Снігоприбирач STIGA Rex

Снігоприбирач STIGA Rex - легкий і маневрений, є одноступінчастою бензиновою машиною для видале..

0.00 грн.

0.00 грн.

1 — 16 із 16 (1 Сторінок)

Снігоприбирачі

Снігоприбирачі: ефективна техніка нового покоління

Сучасне обладнання для прибирання снігу стає дедалі популярнішим, завдяки своїй високій продуктивності, доступній вартості і простоті експлуатації. Маневрений і потужний снігоочисник істотно полегшить роботи з прибирання прибудинкової території, спортивних майданчиків і стадіонів.

Снігоприбиральник – це вдала і рентабельна альтернатива традиційній ручній праці, особливо якщо йдеться про великі площі або значні обсяги снігу.

Купити снігоприбирач рекомендують власникам приватних будинків і дачних ділянок, компаніям, які займаються обслуговуванням садових кооперативів і представникам міської комунальної служби. Винятково позитивні відгуки отримала снігоприбиральна техніка також від власників фітнес-клубів, зимових будинків відпочинку і лижних баз, клубів зимової риболовлі. Сніговідкидачі використовують щодня і для очищення ковзанок, автомобільних стоянок тощо.

Особливості снігоприбиральної техніки

Традиційний снігоприбирач – машина для прибирання снігу на гусеничному або колісному ходу. Основними конструктивними елементами є: двигун, керуючі елементи, шнек (спеціальний гвинт, за допомогою якого збираються і відкидаються снігові маси). Потрапляючи всередину снігоприбиральної машини, сніг під дією гвинта пересувається в заданому напрямку, а після – викидається назовні повітряним потоком.

Сьогодні можна купити снігоприбиральну машину 2 типів – одноступеневу і двоступеневу. У агрегатів першого виду гвинт одночасно збирає сніг і евакуює його у відповідний жолоб для випуску. У зв'язку з цим в одноступінчатих снігоприбирачах швидкість обертання шнеків максимальна, що може спровокувати вихід з ладу обладнання при випадковому попаданні твердих предметів. Такий снігоприбирач підійде для облагородження невеликих ділянок, очищення доріжок або приватних дворів.

Снігоприбиральна техніка для дому та комунального обслуговування другого типу більш досконала завдяки додатковому елементу – ротору (колеса з широкими лопастями). Роторний снігоочисник відрізняється високою надійністю і довговічністю, поряд з оптимальною швидкістю видалення мас снігу. Це оптимальний вибір для боротьби із заметами, що гарантує максимальну продуктивність роботи за короткий термін.

Все більш популярним стає також таке компактне та легке обладнання, як електролопата для прибирання снігу на невеликих територіях, купити яку також можна в інтернет-магазині снігоприбирачів abrazyv.com.ua.

Які бувають види снігоприбирачів

  • Снігоприбиральник бензиновий. Дана техніка для чистки від снігу має вбудований двигун внутрішнього згоряння і не залежить від наявності електромережі. У порівнянні з електричним аналогом, бензиновий снігоочисник є більш потужним, його сила може варіюватися від 3 до 15 к. с. Професійна снігоприбиральна машина бензинова часто застосовується комунальними службами, а малопотужні моделі затребувані в приватному господарстві в регіонах з великою кількістю опадів взимку. Показник потужності безпосередньо впливає на кількість і швидкість евакуйованого снігу (в тому числі такого, що залежався. Для ефективної експлуатації техніка, звичайно ж, потребує періодичного техобслуговування. Це досить економічний агрегат, а запасні частини для снігоприбирачів даного типу знайти не важко і коштують вони відносно недорого.
  • Снігоприбиральник електричний. Приваблює своєю компактністю, невеликою вагою і максимальною простотою в експлуатації. Снігоприбиральна машина електрична “харчується” від мережі, тому діапазон робіт обмежений довжиною електропроводу. Двигун відрізняється меншою потужністю (до 3 к.с.). Купити снігоприбирач електричний – вдале рішення для робіт на невеликих площах, очищення прибудинкової території, ділянки поруч з офісом або магазином. Це прекрасний вибір для споживачів, недосвідчених в технічних питаннях, адже електроснігоприбирач не вимагає заміни масла, заправки бензину, перевірки стану свічок або запуску стартера на морозі. Снігоочисник електричний характеризується малим рівнем шуму, не виробляє шкідливих викидів, а його ціна більш лояльна. З причини своєї невеликої потужності дане обладнання не призначене для робіт з залежаним снігом і рекомендується для обслуговування малих територій.
  • Снігоприбиральник на гусеничному ходу. Шасі на гусеницях підходить як для самохідних, так і для снігоочисників з ручкою. Завдяки цьому кожен зможе купити оптимальну модель для конкретної мети. Багато клієнтів хочуть купити гусеничні снігоприбиральні машини в Україні, оскільки дана техніка характеризується високою прохідністю і прекрасно долає навіть складні перешкоди у вигляді високих заметів і земляних гірок, здатна підійматися по похилій площині, переїжджати бордюри тощо. Гусениці гарантують міцне зчеплення із землею або снігом, забезпечують більшу стійкість. Недоліком є ​​те, що гусенична техніка для прибирання снігу менш маневрена в порівнянні з колісними моделями і має меншу швидкість пересування.
  • Колісний снігоприбирач. Це популярна снігоприбиральна техніка, ціна якої доступна багатьом. Серед основних переваг – хороша маневреність і висока швидкість пересування, легкий пуск двигуна. Завдяки цьому мінімізується ризик буксування на скрижанілих ділянках, забезпечується швидкий і точний розворот машини. Рейтинг снігоприбирачів виділяє даний тип як найбільш придатний для домашніх потреб або роботи на малометражних майданчиках, в той час як гусеничні аналоги рекомендуються для надання професійних послуг. Це кращі снігоприбирачі для обслуговування прямих довгих ділянок, вони прекрасно справляються з очищенням снігового покриву завглибшки до 40 см.

Як правильно вибрати снігоприбирач?

Придбання техніки завжди пов'язане з необхідністю попереднього інформаційного моніторингу і вдумливого вивчення питання. При різноманітті пропозицій покупцеві необхідно не просто купити снігоприбиральну лопату або потужний шнековий снігоприбирач, але і придбати модель саме для своїх потреб, враховуючи особливості конкретної ділянки, її розмір, рельєф, приблизну щорічну кількість зимових опадів на даній території. Саме тому продаж снігоприбирачів вимагає індивідуального підходу і консультації грамотного фахівця. Ви можете самостійно вивчити в інтернеті огляд снігоприбирачів або ж звернутися за порадою до нашого консультанта.

Для невеликих ділянок, зазвичай, купується снігоприбиральник електричний. Ціна його доступніша, а технічні можливості здатні забезпечити успішну експлуатацію в умовах обмеженої площі. Для власників дачних будиночків або комунального прибирання на скромній прибудинкової території варто купити компактну снігоприбиральну лопату, адже потреби у великій продуктивності та потужності на невеликих ділянках практично немає.

Бензиновий снігоприбирач частіше застосовується для очищення великої ділянки або ж є єдиним варіантом для роботи в умовах без доступу до електрики. Важливу роль відіграє і ціна снігоприбиральної машини. Зазвичай, вартість снігоприбирача щонайперше залежить від його потужності і продуктивності, від наявності додаткових функцій, від типу приводу і від цінової політики конкретної компанії-виробника.

За допомогою нашого сайту ви зможете швидко і вигідно купити снігоприбиральну машину для будинку або для надання професійних послуг.

Поспішайте замовити снігоприбирач в Києві, Харкові, Львові, Сумах, Дніпрі або будь-якому населеному пункті з доставкою “Новою Поштою” або іншою кур'єрською службою!


Інтернет магазин спецодягу Абразив © всі права захищені

Перезвоните мне