• Ваш кошик пустий!

Навушники захисні 3М

Порівняти товари (0)

Навушники 3M H540A-411-SV (Optime-3) Навушники 3M H540A-411-SV (Optime-3) 2
Навушники 3M H540A-411-SV (Optime-3)

Навушники 3M H540A чорного кольору з червоними вставками мають особливу протишумову ефективність. З ..

997.00 грн.

997.00 грн.

Навушники 3M OPTIME 1 H510A Навушники 3M OPTIME 1 H510A 2
Навушники 3M OPTIME 1 H510A

Навушники H510A-401-GU OPTIME I •Наушники Optime I забезпечують дуже різносторонній захист і відріз..

701.00 грн.

701.00 грн.

1 — 2 із 2 (1 Сторінок)

Навушники захисні 3М

Купити захисні навушники 3М для збереження свого здоров'я

Коли ви працюєте на виробництві з підвищеним рівнем шуму або використовуєте дуже гучну техніку, слід використовувати спеціальні засоби захисту. І професійні будівельники, і домашні майстри використовують у цьому випадку протишумні навушники 3М. Вони мають великий корпус, тому повністю закривають вушну раковину та захищають органи слуху від шуму та механічних пошкоджень. Захисні навушники 3М застосовуються на будівництві, у військовій та цивільній авіації, у штампувальних та ливарних цехах, сільському господарстві та інших галузях. Вони забезпечують комфортні умови для праці. Перш ніж купити спорядження, слід точно визначити рівень шуму, який буде впливати на ваш слух. В інтернет-магазині "Абразив" представлено кілька варіантів на вибір.

Захисні навушники 3М: особливості протишумових пристроїв

Навушники, призначені для зниження рівня шуму, мають наголовні кріплення. Вони бувають таких видів:

  • зі звичайним та складаним оголів'ям;
  • з дугою в потиличній ділянці;
  • вироби, що мають елементи для кріплення до каски.

Оголів'я буває пластиковим та металевим. Перший варіант легший, але й тендітніший. При неакуратному поводженні може пошкодитися. Металеве оголов'я міцне та надійне. Незалежно від конструкції, протишумові навушники 3М чудово справляються зі своїм завданням та захищають барабанні перетинки від пошкодження. Вироби складаються з таких елементів:

  • ізоляційні валики, наповнені рідиною чи гелем. Вони приглушують звуки та створюють комфортні для роботи умови;
  • чашки із хорошою глибиною внутрішньої порожнини. Така конструкція не дає волозі накопичуватися та перешкоджає підвищенню температури;
  • м'які накладки, які знижують тиск на вушну раковину.

Для дотримання правил гігієни захисні вкладки та валики необхідно час від часу змінювати. Протишумові навушники 3М мають маркування, яке полегшує процес вибору виробу. Мають попит моделі з елементами кріплення до каски. Вони більш функціональні та легко комбінуються з іншими захисними аксесуарами.

Критерії вибору протишумових навушників 3М

Якщо ви вирішили купити навушники 3М, слід пам'ятати, що є два різновиди виробів. Зокрема:

  1. Активні. Такі навушники 3М блокують не всі звуки, а лише гучний шум. Водночас розмови інших людей і сигнали чути, оскільки є вбудована гарнітура. Коштують активні захисні навушники 3М дещо більше.
  2. Пасивні. Ці пристрої знижують рівень усіх зовнішніх звуків. Ви не чутимете ні шуму техніки та інструментів, ні попереджувальних сигналів, ні людської мови. Це більш прості та поширені навушники 3М, які активно використовуються і в побуті, і у професійній сфері.

Якщо ви працюєте в будівельній сфері, друкарні чи виробництві, де часто працює шумна техніка, слід обов'язково купити захисні навушники 3М. Вони збережуть ваш слух і створять умови, в яких ви будете повністю зосереджені на виконанні своїх робочих обов'язків. У каталозі представлені дві моделі протишумових навушників. Одні мають рівень шумопоглинання 26-30 дБ, інші – 36-40 дБ. Які захисні навушники 3М вибрати та купити, залежить від умов, у яких доводиться працювати. Також на сайті можна придбати інші засоби індивідуального захисту, наприклад, протишумові беруші, окуляри, рукавички, каски торгової марки 3m та інших перевірених виробників. Доставка здійснюється по всій Україні.

Інтернет магазин спецодягу Абразив © всі права захищені

Перезвоните мне