• Ваш кошик пустий!

Лямочні пояси

Порівняти товари (0)

Пояс запобіжний страхувальний ПЛК1 лямковий Пояс запобіжний страхувальний ПЛК1 лямковий 2
Пояс запобіжний страхувальний ПЛК1 лямковий

Страхувальна система  пояс лямковий ПЛК-1 складається із плечових і ножних регульованих лямок і..

792.00 грн.

792.00 грн.

Пояс запобіжний страхувальний ПЛК2 лямковий Пояс запобіжний страхувальний ПЛК2 лямковий 2
Пояс запобіжний страхувальний ПЛК2 лямковий

 Пояс лямковий ПЛК2 складається із плечових і ножних регульованих лямок і кушака із паском. Лег..

1,164.00 грн.

1,164.00 грн.

Пояс запобіжний страхувальний ПЛК3 лямковий Пояс запобіжний страхувальний ПЛК3 лямковий 2
Пояс запобіжний страхувальний ПЛК3 лямковий

Пояс страхувальний – ПЛК-3 Пояс лямочний являє собою комбінацію лямочний і безлямкового поясів,..

1,464.00 грн.

1,464.00 грн.

1 — 3 із 3 (1 Сторінок)

Лямочні пояси

Купити надійні лямкові пояси для безпеки та комфорту

При виконанні різних видів робіт на висоті використовують спеціальні страхувальні лямочні пояси. Такі елементи особистого спорядження призначені для безпеки та комфорту фахівців з висотних робіт. Цей вид діяльності є досить небезпечним. З ним пов'язані різні ризики, які можуть спричинити нещасні випадки. Працюючи на висоті, необхідно використовувати спеціальні засоби захисту. Від них залежить життя. Тому в жодному разі не варто економити на такому екіпіруванні. Вартість поясів залежить від фірми-виробника, типу виробу, особливостей торгової точки тощо. У будь-якому разі вигідніше купувати такі товари на спеціалізованих онлайн-ресурсах. Інтернет-магазин «Абразив» пропонує якісне та оригінальне спорядження за доступною ціною. Тут можна досить дешево купити страхові пояси в роздріб або оптом.

Лямкові пояси: особливості конструкції

Таке спорядження випускається з наплічними та ножними лямками. Також комплектацією передбачений ремінь для охоплення фігури людини в області грудей та талії або лише грудей. Ремені лямкових поясів регулюються, тому їх можна щільно зафіксувати на тілі, при цьому вони не сковують рухів та забезпечують зручність під час роботи. Якщо є небезпека впасти з висоти, потрібно купити комбінований лямковий пояс з амортизатором. Він убереже хребет під час різкої зупинки при падінні. Можна виділити основні переваги страхових систем, а саме:

 • вироби зі стропами зроблені таким чином, щоб запобігти можливому падінню;
 • лямочні пояси чудово справляються з навантаженнями на розрив;
 • всі елементи цих виробів виконані з надійних, зносостійких та міцних матеріалів;
 • зручна м'яка підкладка з внутрішньої сторони страхового лямкового пояса підвищує зручність і не натирає спину, особливо якщо ви довго перебуваєте на висоті.

Якщо передбачаються роботи в умовах підвищеного температурного режиму, наприклад, при зварюванні, слід купити вогнетривкий запобіжний лямковий пояс. Виробництво цих товарів відбувається з урахуванням певних державних норм виготовлення.

Страхувальні лямочні пояси: сфера застосування

Хоч ризик і вважається благородною справою, але лише тоді, коли він виправданий. Щоб убезпечити себе під час виконання робіт на висоті, слід купити та використовувати запобіжний лямковий пояс. Без нього виконувати промислові висотні роботи категорично заборонено з техніки безпеки. Лямковий монтажний пояс використовують:

 • при покрівельних, фасадних, ремонтних та лакофарбових роботах, митті вікон;
 • у гірському та промисловому альпінізмі;
 • коли потрібно проникнути у вузький простір – тунель, котлован, колодязь та інші місця, куди людина не може безпечно спуститися без страховки;
 • під час евакуації людей при пожежах, вибухах, обвалах, коли постраждалий не може самостійно вибратися або перебуває без свідомості.

Запобіжний лямковий пояс слід купити і використовувати, якщо вам доведеться спускатися в резервуари та підземні приміщення, де ймовірно накопичився газ. І тут спорядження допомагає підняти працівника, якщо він перебуває у несвідомому стані через брак кисню.

Страхувальні лямкові пояси: використання та догляд

Перед використанням запобіжного пояса слід перевірити такі моменти:

 • маркування, що свідчить про проходження випробувань;
 • відсутність пошкоджень або тріщин на лямках, стропах та стрічках;
 • справність карабіна – на ньому не повинно бути іржі.

Догляд за страхувальним лямковим поясом досить простий. Його не потрібно прати за допомогою хімікатів. Краще використовувати звичайне мило та сушити при кімнатній температурі. Пам'ятайте, що запобіжна система, яка часто перебуває в роботі, не буде вічною. Вона піддається серйозним навантаженням та тертю. Тому перед кожним використанням слід перевіряти страхувальний лямковий пояс на сліди зносу та протирання. Краще купити нове спорядження, ніж ризикувати здоров'ям та життям.

Лямочні пояси з доставкою в будь-яке місто країни

Запобіжний пояс для висотних робіт з регулюванням по довжині важить близько 2 кг і дає можливість максимально зручно використовувати захисне спорядження. Перед початком працівник повинен ознайомитися з тим, як одягати та застосовувати страховий лямковий пояс. Детальна інструкція додається до кожного виробу. Наша компанія пропонує фірмові страхувальні лямочні пояси різних видів. У нас ви зможете замовити такі вироби:

 • лямкові системи безпеки 2ПЛ-К. Вони складаються з ножних та плечових петель, кушака з поясом. Ці вироби регулюються за фігурою. Амортизатори та карабіни приєднуються за допомогою спеціальних кілець. Таке екіпірування кріпиться на спині та грудях, а це дозволяє виконувати на висоті завдання різної складності;
 • страхувальна система типу 1ПЛ-К також складається з плечових та ножних лямок. На поясі є 4 кільця для кріплення страхувальних елементів (карабінів тощо). Залежно від комплекції людини цю конструкцію можна легко підігнати по фігурі.

Всі вироби, представлені в нашому онлайн-магазині, поставляються з необхідними сертифікатами якості. Оформити доставку цих товарів можна з Дніпропетровська, Івано-Франківська, Харкова, Запоріжжя та інших міст України. Безпеку ваших співробітників забезпечити досить легко. З оригінальними лямковими поясами кожен фахівець зможе виконувати висотні роботи різної складності за більш комфортних умов.

Інтернет магазин спецодягу Абразив © всі права захищені

Перезвоните мне