• Ваш кошик пустий!

Про Нас

Ласкаво просимо в інтернет-магазин «Абразив»!

Чому «Абразив»? Тому що тут кожен зможе знайти кращу техніку, яка пропонується світовими виробниками. А хороша техніка – це запорука успіху, чи не так?

В «Абразиві» купувати вигідно:

Широкий асортимент засобів індивідуального захисту, електроінструменту, бензоінструментів, ручних інструментів у нас прямі поставки, на який в нас найкраща ціна!

Ми удосконалюємо бізнес процеси, відповідно нам не потрібно тисяча співробітників і аутсорсингова допомогу для обслуговування Ваших замовлень.

Основна наша реклама – цілеспрямована! Ви шукаєте потрібний Вам товар і знаходите нас. Ми уникаємо дорогої, іміджевої реклами, яскравих банерів, біг бордів і всього того за що в кінцевому рахунку переплачує покупець. Купувати наші товари Ви можете в будь-якій точці України, а оплачувати їх можна при отриманні!

У нас свій сервісний відділ, поламаний товар Ви можете принести і здати нам, ми своїми ресурсами відремонтуємо його в сервісному центрі і повернемо вам.

Асортимент пропонованої продукції – один з найбільших в регіоні! Ми допоможемо підібрати товар навіть самим вимогливим клієнтам!

Наш магазин працює на ринку продаж вже більше трьох років. За цей час ми зуміли завоювати довіру багатьох покупців. Більш того, ми зуміли стати лідерами серед українських магазинів з продажу засобів індивідуального захисту для промисловості, електроінструменту та ручного інструменту.

Одна з безперечних переваг нашого інтернет-магазину – наявність свого складу і чинного магазину, де кожен бажаючий може на власні очі побачити всю широту асортименту і на місці підібрати для себе потрібну модель електроінструмента чи техніки для саду. Для клієнтів магазину “Абразив”, в магазині діють спеціальні ціни та знижки.

Ми прагнемо до основних цілей:

  • Підвищити безпеку виконуваних робіт;
  • Комфорт в роботі;
  • Задоволення від партнерських взаємин.

Ми пропонуємо продукцію відомих виробників 3М (США), Дельта Плюс (Франція), Portwest (Ірландія), Doloni (Україна), Zenkis (Україна), DeWALT (США), Makita (Японія), STANLEY (США) а також продукцію українських виробників.

Продукція відрізняється якістю, надійністю і співвідношенням ціна / якість.

Співробітники компанії готові надати інформаційну та консультативну підтримку з питань підбору інструменту та забезпечення безпеки праці на виробництві.

Інтернет магазин спецодягу Абразив © всі права захищені

Перезвоните мне