• Ваш кошик пустий!

Кувалда

Порівняти товари (0)

Кувалда ANTIVIBE STANLEY 1-56-001 Кувалда ANTIVIBE STANLEY 1-56-001 2
Кувалда ANTIVIBE STANLEY 1-56-001

● для роботи в місцях з утрудненим доступом і обмеженим простором для повного розмаху молотком;● для..

1,987.00 грн.

1,987.00 грн.

1 — 1 із 1 (1 Сторінок)

Кувалда

Кувалди і молотки: конструкція, види, призначення

Кувалди, молоти, молотки нарівні з ріжучим інструментом, належать до категорії знарядь праці, які людина навчилася застосовувати ще в стародавні часи. Ручний молот використовувався у військовій справі, для завдання ударів при куванні металів, розбивання каменів, при формуванні металу, для спортивних тренувань, різних ремонтних робіт.

Кувалди і молоти: типи і класифікація

Зазвичай кувалди та молоти виготовляють із заліза. Невеликі молотки роблять повністю сталевими, важкі – з чавуну. Головка молота з одного боку плоска або опукла – це бойок, інша сторона – загострена, у вигляді клина, називається задок. Центральний отвір служить для насадки молота на рукоятку.

Залежно від типу енергії, молоти бувають не тільки ручними, але і паровими, гідравлічними, електричними, пневматичними. У виробничій сфері застосовують різні вироби – від маленьких ковальських молотків вагою 0,5-2 кг до важких молотів, кувалд. Внаслідок великої ваги 16-25 кг, при ударі кувалдою створюється величезна руйнівна дія. Такими молотами працюють двома руками.

  • Залізні заводські молоти – віджимні, клин, з бойними насадками.
  • Ковальські молоти – залежно від ваги, призначені для різних робіт: дворучні і одноручні, пробивні і розгінні, правильні і средньобійні тощо. До даного типу відносять молоти з різною вагою та довжиною рукояті.
  • Щебеневий молот – для важких робіт для дроблення щебеню.
  • Молоток-обценьки, столярний молот – має спеціальну роздвоєну форму вигнуту або пряму, призначений також і для висмикування цвяхів та інших кріплень.

Молоти, що мають специфічну форму і призначення, застосовуються і в інших сферах. Медичні молоточки використовують в неврології. Спеціальні молоти використовують в кроссфіті і боксі як спортивний інвентар – бойові молоти, молот-руйнівник, кувалда-булава для тренувань.

Кувалда: конструкція, сфери застосування

Як і молоти або молотки, кувалди складаються з двох частин – биток і рукоятка. Відмінність полягає в формі рукояті – у кувалди ближче до робочої частини вона розширюється. Така конструкція забезпечує міцну фіксацію битка, виключає нещасні випадки. На відміну від молотків, кувалди застосовують, коли необхідна велика сила удару – при демонтажі конструкцій, вбиванні кілків, роботі з металевим профілем – випрямленні або деформації.

Завдяки тому, що робоча частина інструменту виготовляється з кованої сталі з гартованою поверхнею, потужні ковальські кувалди не деформуються в процесі експлуатації. Залежно від габаритів і маси, ступеня гартування робочих поверхонь, форми рукояті, кувалди можна використовувати на різних виробництвах.

  • Демонтаж і дробіння каменів, бетонних або цегляних споруд.
  • Монтаж важких кілків, цвяхів, штирів.
  • Обробка і формування металевих поверхонь.
  • При шиномонтажі – оббивка шин, вистукування вм'ятин, рихтувальні роботи.
  • Ковальська справа – при куванні металевих виробів.

На виробництві застосовують різні типи кувалд, які відрізняються конструкцією і масою бойка: гостроносі поздовжні і поперечні, найбільш потужні тупоносі, молоток «кулачок». Рукоятки можуть виготовлятися з деревини, армованого фібергласу. Найменшу ціну мають кувалди з дерев'яними ручками, ергономічні дорожчі модифікації оснащуються прогумованими накладками. Кувалди з литою конструкцією характеризуються підвищеною безпекою.

  • Кувалда-молот для важких робіт, найбільш популярні моделі на 8-12 кг.
  • Молоток-кувалда з гасінням вібрацій.
  • Зворотний молот для виконання кузовних робіт – зазвичай оснащується різними насадками.
  • Мінікувалди на 0,5-1,5 кг.

Для спеціалізованих видів робіт призначені інші типи молотів і молотків: сферичні, гумові – столярні молотки-киянки, слюсарні, рихтувальні, покрівельні, будівельні.

Техніка безпеки при роботі з молотами та кувалдами

Оскільки кувалди і молоти мають особливу конструкцію, при розгоні і скоєнні ударних дій, інструмент отримує сильну кінетичну енергію. Тому при його використанні, особливо з великою вагою, слід дотримуватися запобіжних заходів. Вимоги безпеки важливі безпосередньо для самого оператора та оточуючих. Необережне поводження з молотом може привести до травм, інших тяжких наслідків.

Кувалди в інтернет-магазині «Абразив»: модельний ряд

Розглянемо технічні і функціональні характеристики деяких інструментів, представлених в каталозі нашого інтернет-магазину.

Кувалда «Стенлі» Drilling AntiVibe 1-56-001

Невеликий ударний інструмент підходить для роботи в складних і важкодоступних місцях. Відрізняється міцною литою конструкцією. Бойок є єдиним цілим з рукояткою, що забезпечує безпеку в експлуатації кувалди. Матеріалом рукоятки є гумове покриття, що забезпечує ергономічність в роботі. Габарити інструменту 280x100x40 см.

Кувалда Stanley Engineering AntiVibe 1-56-004

Інструмент призначений для роботи з деревом, металом, цеглою, бетоном. Основні характеристики: лита конструкція, ергономічна ручка. Від попередньої моделі серії Drilling при ідентичній вазі 1,36 кг відрізняється зовнішніми габаритами 380x125x40 см.

Кувалда Stanley Fatmax 1-56-809

Рукоятка потужного інструменту виготовлена ​​зі скловолокна, маса 3,9 кг, довжина бойка становить 15,8 см.

Кувалда «Стенлі» Fatmax 1-56-811

Довжина професійної кувалди становить 86,4 см, довжина головки 15,8 см, маса 4,536 кг. Призначена для важких робіт, ергономічна ручка зі скловолокна забезпечує зручне зчеплення, що сприяє зменшенню зусиль при роботі.

В інтернет-магазині «Абразив» ви можете вибрати і купити сучасні кувалди і молотки для професійних робіт або домашнього застосування. В широкому асортименті за доступними цінами представлений ​​захисний одяг і необхідні засоби безпеки. Оперативна доставка товарів – до Києва, Вінниці, Тернополя, Сум, в інші міста України.


Інтернет магазин спецодягу Абразив © всі права захищені

Перезвоните мне