• Ваш кошик пустий!

Гарантія і сервіс

Сервіс та обслуговування інструменту

Ремонт інструменту у Львові і гарантійне обслуговування.

В інтернет-магазині інструментів «АБРАЗИВ» безкомпромісний сервіс. Поламався інструмент? Ми допоможемо здійснити гарантійний ремонт, профілактику та післягарантійне обслуговування купленого устаткування. Також для наших клієнтів відмінна можливість вигідно купити оригінальні запчастини для електроінструменту і бензоінструменту. А тепер докладніше.

Гарантійний ремонт інструменту

Інструменти з нашого асортименту на 99% забезпечені гарантією від виробника. При поломці Ви завжди зможете звернутися до авторизованого сервісного центру. А можете вчинити інакше: заощадити свій час і зусилля!

За роки роботи ми налагодили міцні партнерські зв’язки з сервісними центрами. Ми не тільки забезпечимо швидке і якісне гарантійне обслуговування, але і обійдемо складні моменти у випадку «умовної гарантії», захистимо Ваші інтереси.

Якщо інструмент вийшов з ладу в самий незручний час і вкрай необхідний для роботи, ми запропонуємо його в оренду на час гарантійного ремонта.Звоніте! Ми приймемо несправне устаткування і здійснимо гарантійний ремонт інструменту у Львові за Вас.

Інтернет магазин спецодягу Абразив © всі права захищені

Перезвоните мне